Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Co zrobić, aby w naszym kraju było lepiej? została wyłączona

Z jakich przyczyn wstąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej było dobrą decyzją?
Jak pewnie absolutna większość z nas wie, nasz kraj jest członkiem Unii Europejskiej od 9 lat, a więc to już prawie dziesięć lat! Moim skromnym zdaniem, i w sumie nie należę do mniejszości, ten okres nie był stracony. Przecież polskie firmy nareszcie mają okazję bez najmniejszych kłopotów eksportować swoje towary za granicę. Wcześniej to było bardzo utrudnione, poza tym były cła. Należy również wspomnieć, iż wreszcie możemy w pełni legalnie pracować w Anglii, Austrii oraz w pozostałych bogatych krajach, w których nawet najniższa wypłata gwarantuje życie na niezłym poziomie.
Choć oczywiście nie ma kokosów. Warto także mieć na uwadze, że kraje unijne dają Polsce duże pieniądze, które są choćby zainwestowane w autostrady bądź miasta. Zalet Unii Europejskiej jest wiele, to należy naprawdę przyznać. Jednakowoż nie chciałbym teraz pisać, iż Unia Europejska to wyłącznie pozytywy. Szczególnie przykład takiej Grecji bardzo dobrze pokazał, że model jaki przyjęła owa organizacja jest zły. Czyli Unia jest biurokratyczną instytucją, którą rządzą kiepscy urzędnicy. A jeszcze na dodatek ci ludzie mają za bardzo lewicowe poglądy. Chociaż tak czy siak póki co UE daje Polsce wiele dobrego! To prawda.

Szczegóły na stronie: https://www.refmat.org.pl/

Comments are closed.