%

Kinkiet betonowy

Dostępne kolory: Szary naturalny

593,01  533,71 

Beton to materiał idealny do realizacji designerskich projektów. Od początku istnienia naszej działalności napędza nas do kreowania proponowanych klientom rozwiązań. Jego surowa, lecz przy tym niezwykle schludna i elegancka forma, pozwala uzyskać nowoczesny i doskonale wyważony wygląd, który to – przy dobrze dopracowanych aranżacjach – dostarcza prawdziwie niepowtarzalnych wrażeń estetycznych.

Oferowany przez nas kinkiet betonowy z kolekcji ART Garden, stanowi jeden z doskonałych przykładów na to, jak dużym potencjałem architektonicznym cechuje się beton. Posiada prosty i mocno geometryczny profil, a przy tym jego kształt został wzbogacony o artystyczną imitację wgnieceń, która przekłada się na oryginalną i niezwykle elegancką w swojej ekonomicznej formie estetykę. Ponadto ów kinkiet betonowy został wykonany z materiału o naturalnie szarej barwie, co zaowocowało z kolei jego wysoką uniwersalnością, umożliwiając połączenie go z niemal dowolną ścianą.

Wysokie walory wizualne to jednak niejedyny aspekt, na który położyliśmy nacisk w przypadków tego kinkietu. Starając się wydobyć ze szlachetnego materiału, jakim jest beton wszystko to, co najlepsze, zadbaliśmy również o jego wysokojakościowe właściwości. Dzięki takiemu podejściu, lata intensywnej pracy naszych technologów, pozwoliły nam stworzyć kinkiet betonowy nie tylko piękny, ale również cechujący się:

  •  wysoką odpornością na ścieranie,
  •  wzmocnioną wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia,
  •  niewrażliwością na skrajnie niskie temperatury i kontakt z płomieniami,
  •  niską nasiąkliwością, gwarantującą niezmieniony wygląd nawet po wielu latach eksploatacji,
  •  brakiem negatywnego wpływu na zdrowie dzieci, alergików oraz domowych zwierząt,
  •  w pełni ekologiczną i doskonałą jakościowo strukturą, pozbawioną sztucznych dodatków oraz wszelkiego rodzaju skaz materiałowych.

Kinkiet betonowy polecamy wszystkim z Państwa, którzy od swoich aranżacji oczekują piękna i funkcjonalności, a przy tym cenią sobie elegancję w czystej, surowej i ekonomicznej postaci.

 

Kolor

Szary naturalny

Wymiary

35 cm x 15 cm x 15 cm