Lampy z betonu architektonicznego

Mamy dla Was niebanalny pomysł na dodatek do wnętrz. Proponujemy wiszące betonowe lampy, które można zamontować na suficie, wprowadzając w ten sposób do pomieszczenia oryginalny element o praktycznym zastosowaniu. Nadają nie tylko wyrazistości aranżacji, determinując nowoczesny charakter wystroju, ale zapewniają też optymalną ilość światła. Proponowane przez nas oprawy są bowiem w pełni funkcjonalne i mogą być zastosowane jako światło górne w pomieszczeniach.

Idealne oświetlenie do wnętrz industrialnych

Jako producent betonu architektonicznego doskonale znamy ten surowiec i potrafimy umiejętnie wykorzystać go do tworzenia oryginalnych elementów do wyposażenia wnętrza. Przygotowujemy industrialne lampy z betonu oraz metalu. Rewelacyjnie będą z nimi współgrały żarówki dekoracyjne o ciepłej barwie i wyrazistym, doskonale widocznym żarniku. Oprawy powstają w oparciu o bieżące trendy, w szczególności nawiązujące do stylu loftowego. Będą też fenomenalnie prezentowały się w minimalistycznych wnętrzach, ponieważ odznaczają się prostymi formami, bez zbędnych dekoracji. Ich nieco surowy wygląd sprawdzi się też w pubach i lokalach gastronomicznych o nowoczesnym wyposażeniu.

Solidnie wykonane lampy z najlepszych materiałów

Oferowane przez nas oprawy oświetleniowe wyróżniają się zastosowaniem specjalnej mieszanki betonu architektonicznego, którą można uformować w pożądany kształt. Dzięki temu możemy przygotować atrakcyjne klosze, nawiązujące do klasycznych, materiałowych abażurów lub powstające z wykorzystania kilku kręgów odlanych w tych samych lub różnych wymiarach. Dopełnieniem industrialnego wyglądu opraw są elementy metalowe, które zapewniają nie tylko ciekawy design, ale gwarantują również solidne połączenie poszczególnych części.

Nie działamy wyłącznie jako sklep z lampami betonowymi, ale chętnie wprowadzamy do naszej oferty takie rozwiązania. Oświetlenie może stać się integralnym elementem wystroju wnętrza, a produkowane przez nas modele umożliwiają stworzenie spójnego wystroju wnętrza w stylu industrialnym.