%

Ławka betonowa

Dostępne kolory: Ciemno szary, Grafit, Biały

1583,01  1424,71 

Beton architektoniczny stanowi dla nas źródło inspiracji. Dzięki surowej, prostej formie umożliwia uzyskanie minimalistycznych, a przy tym designerskich wzorów mebli, wyposażenia ogrodowego oraz wielu elementów wykończenia wnętrz. Jest to materiał przeznaczony do projektów silnie stawiających na nowoczesną i świeżą estetykę. Z jego schludnej, czystej struktury potrafimy wydobyć elegancję. W połączeniu z drewnem i dekoracjami beton pozwala stworzyć przytulną, ciepłą atmosferę w domu.

Ławka betonowa z kolekcji ART Garden stanowi doskonałe połączenie trzech kluczowych z punktu widzenia architektoniki aspektów – piękna, wytrzymałości oraz wysokiej funkcjonalności. Nad każdym ze wspomnianych czynników czuwają zarówno nasi obdarzeni artystyczną wizją projektanci, jak i doświadczeni technologowie o wysokich kwalifikacjach. Dzięki temu betonowa ławka charakteryzuje się pięknym w swej surowości designem, a także wysoką wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz kontakt z wilgocią.

Ponadto struktura wykorzystanego do jej produkcji betonu cechuje się unikalną recepturą, stanowiącą owoc wieloletnich badań nad wysokojakościowymi właściwościami. Dzięki temu, oprócz wspomnianych już zalet, udało nam się uzyskać:

  • pełnię bezpieczeństwa w kontakcie z dziećmi, zwierzętami oraz alergikami,
  • wysoką ekologiczność,
  • całkowitą odporność na mróz oraz ogień,
  • nieskazitelną, równą i pozbawioną jakichkolwiek wad produkcyjnych strukturę,
  • olbrzymią uniwersalność zastosowań.

Prezentowana ławka z betonu stanowi propozycję dla współczesnych domatorów, którzy cenią sobie surową elegancję, a jednocześnie wymagają kreatywnej i innowacyjnej estetyki od architektury stosowanej w obrębie przestrzeni. W połączeniu z pozostałymi produktami oferowanymi w ramach kolekcji ART Garden, wspólnie uczynimy Państwa ogród wyjątkowym miejscem.

Ławka betonowa ART Garden, jeśli chodzi o możliwy do zastosowania beton, występuje w trzech wariantach kolorystycznych: ciemnoszarym, grafitowym oraz białym. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy również dwie alternatywne barwy samego drewna – naturalne lub ciemne.
Zapraszamy do składania zamówień.

Kolor

Ciemno szary, Grafit, Biały

Kolor drewna

Naturalny, Ciemny

Wymiary

200 cm x 50 cm x 47 cm