Meble Industrialne

Tworzymy proste rozwiązania z klasą. Projektując nowoczesne meble loftowe stawiamy na minimalistyczne formy nawiązujące do geometrycznych kształtów. Jednocześnie mamy na uwadze zagwarantowanie solidnej budowy naszym produktom. Właśnie dlatego stosujemy wyłącznie dobrej jakości materiały, odznaczające się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczone przed korozją oraz blaknięciem. Drewniane, solidne blaty osadzamy na stalowych, mocnych stelażach. W ten sposób zyskujemy funkcjonalne i estetyczne komponenty do wyposażenia wnętrz.

Meble nowoczesne z drewna

Proponujemy nowe podejście do klasyki. Oferujemy bowiem meble industrialne drewniane, które nawiązują do klasyki rzemiosła poprzez wykorzystanie blatu z naturalnego surowca od wieków stosowanego w meblarstwie. Z drugiej jednak strony forma inspirowana jest trendami w duchu industrialnego czy też minimalistycznego stylu. Dębowe, grube blaty osadzane są na stalowych konstrukcjach, co koresponduje z wyobrażeniem o przemysłowych detalach i elementach starych fabrycznych hal. Niekiedy też wykorzystujemy połączenie dębowego drzewa z betonem architektonicznym tworząc bardzo oryginalne meble loftowe.

Komponenty do wyposażenia salonu i jadalni

Przygotowując elementy wystroju wnętrz loftowych, hotelowych, domowych dbamy o zachowanie odpowiedniego balansu między funkcjonalnością a estetyką. Zależy nam na zagwarantowaniu jak najlepszych walorów użytkowych. Właśnie dlatego proponowane przez nas półki można łatwo zamontować na ścianie i sprawdzą się do ułożenia książek czy też pamiątek z podróży. Oferujemy również solidne, rozkładane stoły do jadalni, które po rozsunięciu wszystkich elementów osiągają długość 3 metrów, jak i niskie stoliki kawowe – idealnie sprawdzające się w salonie loftowym, jak też w firmowym czy hotelowym lobby.

Przygotowanie nowoczesnych mebli z drewna z elementami metalu bądź betonu architektonicznego stanowi dla nas ciekawe wyzwanie. Naszym celem jest umiejętne połączenie tych materiałów w taki sposób, aby zapewnić spektakularny efekt, a zarazem zagwarantować w pełni funkcjonalne korzystanie z gotowych produktów.