%

Stół betonowy

Dostępne kolory: Szary naturalny

3959,01  3563,11 

Surowość i prostota betonu architektonicznego od lat nieprzerwanie nas urzeka. Ten wyjątkowy materiał pozwala kreować najrozmaitsze, designerskie projekty, przeznaczone zarówno do przestrzeni wewnątrz domu, jak i najbliższego otoczenia. Przy jego wykorzystaniu tworzymy rozwiązania silnie nacechowane nowoczesnością, elegancją oraz schludną i doskonale wyważoną estetyką. Ponadto, łącząc prostą, ekonomiczną formę betonu z drewnem oraz dodatkowymi elementami aranżacyjnymi, z łatwością udaje się uzyskać – pożądane dla większości przestrzeni mieszkalnych – ciepło i przytulność domowej atmosfery.

Projektując stół z betonu dostępny w ramach kolekcji ART Garden, skupiliśmy się jednak nie tylko na jego walorach wizualnych. Oprócz doskonałej w swej prostocie estetyki, cechuje się on również uniwersalnością, dużą powierzchnią, wysoką wytrzymałością oraz wieloma niezwykle korzystnymi aspektami użytkowymi. Z pewnością doceni je każdy miłośnik funkcjonalnego wyposażenia.

Dzięki wieloletniej, ciężkiej pracy naszych technologów udało nam się opracować wyjątkową recepturę betonu, który zapewnia wyjątkowe właściwości materiału, takie jak:

  •  ekologiczna struktura, pozbawiona sztucznych włókien, która przekłada się na całkowite bezpieczeństwo stosowania w sąsiedztwie zwierząt, alergików oraz dzieci,
  •  doskonała, idealnie równa powierzchnia, bez żadnych skaz fabrycznych,
  •  oddychanie materiału, przy jednocześnie niskiej nasiąkliwości,
  •  wysoka wytrzymałość na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne, a ponadto mrozo- oraz ognioodporność.

Stół betonowy ART Garden to element wyposażeniowy ogrodu, dedykowany dla wszystkich tych, którzy podczas aranżacji swojej przestrzeni stawiają na surową i prostą, a przy tym niezwykle elegancką formę.

Zachęcamy Państwa do osobistego przekonania się o wielkim potencjale architektonicznym betonu w ramach wystroju ogrodu. W połączeniu z pozostałymi propozycjami z naszej kolekcji, wspólnymi siłami zadbamy o niepowtarzalny oraz doskonale wyważony charakter Państwa przestrzeni domowej. Zapraszamy do kontaktu!

 

Kolor

Szary naturalny

Wymiary

120 cm x 120 cm x 35 cm