Wyposażenie ogrodu

Jeśli chcą Państwo oryginalnie wyposażyć ogród, proponujemy sięgnąć po akcesoria i meble wykonane z betonu architektonicznego. Materiał ma wiele zalet. Jest bardzo wytrzymały na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Zachwyca surową a jednocześnie prostą formą. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. Zapewniamy szeroki wybór produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne meble ogrodowe: ławki betonowe, stoły betonowe, kinkiety oraz donice betonowe w różnych kształtach. Oferujemy również wygodne zestawy wypoczynkowe.

Elementy małej architektury – donice betonowe, ławki i kinkiety

Aby ogród pięknie się prezentował, należy zadbać nie tylko o rośliny, ale również o wyposażenie. Odpowiedni dobór elementów tzw. małej architektury umożliwia efektowne zagospodarowanie przestrzeni. W dostępnej ofercie posiadamy donice betonowe w różnych kształtach. Polecamy serię Cube, która cechuje się prostą i wyrazistą strukturą. Produkty są dostępne w formie kwadratu lub prostokąta. Sprawdzają się zarówno w przypadku niewielkich sadzonek, jak i wysokich oraz smukłych roślin, takich jak np. fikus. Oferujemy również artykuły przystosowane do roślin wysokopiennych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Składają się one z framugi – dostępnej w wariacie industrialnej czerni lub polerowanej stali – oraz betonowej donicy w kolorach: białym, ciemnoszarym, grafitowym.

Trwałe i eleganckie meble ogrodowe betonowe

Proponujemy też meble ogrodowe betonowe. Są one nie tylko estetycznie wykonane, ale również bardzo stabilne. Nie przewracają się nawet przy silnych podmuchach wiatru. Stoły betonowe wyróżniają się gładką powierzchnią, dzięki czemu można na nich bez obaw serwować posiłki. Świetnie sprawdzają się na plenerowych przyjęciach. Polecamy również wygodne ławki w odcieniach: ciemnoszarym, grafitowym i białym. Ich siedzisko jest wykonane z naturalnego lub malowanego na ciemny kolor drewna. Modele są bardzo wygodne, dlatego zaopatrują się w nie prywatni właściciele działek, a także przedstawiciele firm. Ławki betonowe pasują do restauracji czy hoteli. Mogą być również wykorzystywane w instytucjach publicznych, ośrodkach zdrowia oraz do zagospodarowania miejskich przestrzeni.

Modne oświetlenie na lata

Wśród naszych produktów na uwagę zasługuje betonowy kinkiet do mocowania na ścianie. Prostokątna bryła w szarym odcieniu wygląda bardzo elegancko. Charakteryzuje się nierównomierną fakturą i prostą formą. Oświetlenie jest bardzo dobrym pomysłem na niestandardowe wykończenie ogrodu. Zaletę produktu stanowi również ogromna wytrzymałość – kinkiet może służyć wiele lat, gdyż jest odporny na zmienną pogodę, promieniowanie UV. Doskonale się prezentuje, pomimo długotrwałego użytkowania.
Zainteresowała Państwa nasza oferta mebli ogrodowych betonowych? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podejmujemy się również niestandardowych zleceń na indywidulane zamówienie. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, a także pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań. Towar wysyłamy na bieżąco, gdyż zależy nam na szybkim terminie realizacji.