Wyposażenie wnętrz

Do wyposażenia wnętrz coraz częściej wykorzystuje się beton architektoniczny. Materiał jest uniwersalny – pasuje do jasnych oraz ciemnych przestrzeni. Mogą po niego sięgać zarówno wielbiciele nowoczesnych aranżacji w stylu loftowym, jak i osoby, które dobrze czują się w ciepłych i przytulnych pomieszczaniach. Surowiec idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu rustykalnym, gdzie stosuje się dodatki z kamienia i drewna. Zaletą betonowych wyrobów są różnorodne formy i struktury – gładkie, chropowate, porowate. Artykuły wyróżniają się także zróżnicowaną kolorystyką. Produkty są dostępne w szarych, ciemnoszarych, grafitowych oraz białych odcieniach.

Jeszcze do niedawna na wyposażenie wnętrz z użyciem betonu architektonicznego decydowali się głównie przedsiębiorcy lub osoby odpowiedzialne za wystrój lokali komercyjnych, np. restauracji, hoteli, jednak materiał z roku na rok zyskuje na popularności. Jest doceniany przede wszystkim za swoje parametry. Charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, a przy tym nie blaknie. Wykonane z niego przedmioty są stabilne i służą przez długie lata, dlatego coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Wybór artykułów jest ogromny. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele w całości wykonane z betonu, jak i połączone z drewnem lub metalem.

Beton architektoniczny – oryginalny sposób na wyposażenie wnętrz

Artykuły z betonu mogą być wykorzystane w kuchni, łazience, sypialni, salonie. W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo w oryginalne dodatki i akcesoria. Ciekawie prezentują się betonowe tace o średnicy 30 cm, w kolorach: szarym, ciemnoszarym, grafitowym, białym. Stanowią one doskonały element dekoracyjny, a ponadto są stabilne. Mogą być używane przy organizacji różnego rodzaju imprez. Polecamy także efektowne donice o charakterystycznej porowatej fakturze, które wyglądają nietuzinkowo. Są dostępne w szarych odcieniach, które doskonale kontrastują z zielonymi roślinami.

Beton architektoniczny może być też stosowany na ściany jako alternatywa dla tradycyjnych kafelków ceramicznych. Wyroby z użyciem tego surowca wyglądają oryginalnie, a jednocześnie są łatwe w czyszczeniu. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. płytki przypominające w kształcie plaster miodu (w jednym metrze kwadratowym mieści się około 45 sztuk). Można również zaopatrzyć się w pojedyncze kafelki i komponować z nich dowolne figury. Płytki są dostępne w formie sześcioboków, których przekątna wynosi 18 cm. Oferujemy artykuły na ścianę bez impregnacji lub z pojedynczą warstwą zabezpieczająca powierzchnię.

Jeśli zdecydują się Państwo na wybór betonowych elementów do łazienki lub kuchni, polecamy zamówić towary pokryte preparatami przeznaczonymi do stosowania w pomieszczeniach o większej wilgotności.
Szukają Państwo niestandardowego pomysłu na wyposażenie wnętrz? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego rozwiązania oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.